Płytki wymienne HM

Płytki wymienne do głowic

Najlepszym sposobem na to, żeby uniknąć przestojów w warsztacie stolarskim, jest postawienie na płytki wymienne do głowic. Ostrza można łatwo zdemontować oraz zamontować nowe. Dostępne w naszej ofercie narzędzia są wykonane z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje możliwość ich długiego i precyzyjnego używania. Zachowują one stałe wymiary oraz kształty, co niewątpliwie ułatwia seryjną produkcję.

Sprzedawane przez nas płytki są wykonane ze spiekanego węglika, który rewelacyjnie sprawdza się podczas obróbki wszystkich rodzajów drewna. Można go zatem z powodzeniem stosować zarówno przy miękkich, jak i twardych gatunkach. Nie tępi się tak szybko, jak inne narzędzia ze stali.

Płytki wymienne do głowic MDF i HDF

W warsztatach stolarskich często obrabia się również materiały drewnopochodne, a więc MDF oraz HDF. Okazuje się, że ich obróbka jest trudniejsza, niż litego drewna, przez ich specyficzną budowę oraz skład. W ich przypadku dobrze sprawdzają się akcesoria wykonane z węglika spiekanego, co pozwala na skuteczną i precyzyjną pracę.

W ofercie można znaleźć płytki HM z różną liczbą ostrzy, a także o różnorodnej wielkości. Zachęcamy do wyboru produktu, który będzie idealnie dopasowany do potrzeb konkretnej osoby i specyfikacji pracy z danym produktem.Copyright © 2021 FREZMAR. Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt i wykonanie : kemodesign.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem