Frezy do boazerii

Frezy do boazerii

Dobrze wyposażony zakład stolarski to podstawa dla doświadczonych pracowników. Sprzęty i maszyny nie będą właściwie funkcjonować bez odpowiednich akcesoriów, takich jak wysokiej jakości frezy do boazerii. To właśnie one umożliwiają szybkie i precyzyjne frezowanie wzdłużne desek boazeryjnych oraz podbitki. Można je z powodzeniem stosować do obróbki różnego rodzaju drewna, a więc sosny, świerku, jodły oraz brzozy. Wyróżniają się sporym zakresem grubości obrabianego materiału, co jest niewątpliwie dodatkowym atutem.

Oferowane przez nas frezy powszechnie wykorzystuje się w zakładach produkcji drzewnej oraz przemyśle tartacznym, choć z powodzeniem sprawdzą się również w warsztacie każdego majsterkowicza, który chce pracować z drewnem.

Odporne frezy do boazerii

Oferowane przez nas frezy do boazerii produkujemy z materiałów wysokiej jakości, dzięki czemu są odporne i bardzo wytrzymałe, a więc sprawdzą się również podczas codziennego, intensywnego użytkowania. Mogą być wykorzystywane do pracy na strugarkach 4-stronnych oraz dolnowrzecionowych. A w razie jakichkolwiek wątpliwości, zawsze warto się z nami skontaktować telefonicznie albo mailowo. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.Copyright © 2021 FREZMAR. Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt i wykonanie : kemodesign.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem