Głowice 1100-4 proste do strugarki

Głowice do strugarki

Wysoka jakość, szybkość oraz precyzja – to absolutna podstawa w przypadku każdego warsztatu stolarskiego. A w ofercie naszego sklepu internetowego można znaleźć doskonałe akcesoria, które sprawią, że codzienna praca stanie się przyjemnością dla doświadczonych pracowników. W naszej ofercie można znaleźć głowice do strugarki. Sprawdzają się podczas obróbki drewna, które umożliwiają pracę każdemu profesjonalnemu urządzeniu, które powinno znaleźć się w warsztatach stolarskich. Nasze głowice powstały z myślą o obróbce litego drewna. Zamontowano w nich noże HSS o grubości 3 mm oraz szerokości 30 mm. Wysuwa się je za pomocą sprężyn.

Głowice wykonane z materiałów wysokiej jakości

W naszej ofercie można znaleźć głowice, które są wyprodukowane z materiałów bardzo wysokiej jakości, co gwarantuje zadowolenie z codziennego użytkowania, ponieważ sprawdzają się nawet podczas intensywnych prac. Głowice są wykonane ze stali albo aluminium i są dostępne w naszej ofercie w kilku różnorodnych wariantach. Decydując się na korpus aluminiowy, zyskujesz pewność, że będzie on znacznie lżejszy od jego stalowego odpowiednika. Jego waga będzie niższa trzykrotnie.

Ceny, który widać przy poszczególnych produktach dotyczą samego korpusu, bez noży. W razie jakichkolwiek pytań, służymy wsparciem. Można się z nami skontaktować telefonicznie albo mailowo.Copyright © 2021 FREZMAR. Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt i wykonanie : kemodesign.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem