Narzędzia diamentowe

Frezy diamentowe

Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych wszystkich klientów, proponując im zróżnicowaną ofertę, pełną produktów i akcesoriów, które znacznie ułatwiają obróbkę drewna. Nasze frezy diamentowe sprawdzają się zarówno w profesjonalnych warsztatach stolarskich, jak i w garażach majsterkowiczów. Jest to uniwersalny wybór dla osób, którym zależy na bardzo wysokiej jakości wykonania, odporności, a także możliwości szybkiej realizacji zadań.

Frezy diamentowe są jednymi z najmocniejszych do pracy z drewnem. Wykorzystuje się je głównie w obróbce ciągłej, a ich żywotność może być nawet 100 razy większa w porównaniu do innych produktów tego samego typu. W naszym sklepie internetowym stawiamy przede wszystkim na dostęp do szerokiej oferty, dlatego można u nas również kupić podcinaki do płyty.

Frezy trzpieniowe

Frezy trzpieniowe są powszechnie wykorzystywane we frezarkach górnowrzecionowych, dolnowrzecionowych oraz urządzeniach w typie CNC. Jak sama nazwa wskazuje, mocuje się je przy użyciu odpowiednich trzpieni. Montaż jest prosty, co znacznie ułatwia codzienną pracę.

Oferujemy frezy trzpieniowe diamentowe w różnorodnych wymiarach. Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z naszą ofertą, a następnie wybrania produktów, które spełnią Państwa wszystkie oczekiwania.Copyright © 2021 FREZMAR. Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt i wykonanie : kemodesign.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem