Wiertła nieprzelotowe

Wiertła nieprzelotowe

Odpowiednio dobrany sprzęt, maszyny i akcesoria są niezbędne do tego, żeby uzyskać pożądane efekty na każdej stolarni. W połączeniu z doświadczeniem wykwalifikowanych pracowników, jest to absolutny klucz do sukcesu. W naszej ofercie można znaleźć wysokiej jakości wiertła nieprzelotowe. Pozwalają na skuteczne, szybkie i precyzyjne nawiercanie otworów pod kołki, okucia oraz elementy montażowe. Jest to idealny wybór dla profesjonalnych warsztatów stolarskich, ale również majsterkowiczów, którym zależy na zainwestowaniu w narzędzia stolarskie wysokiej jakości, które sprawdzają się nawet podczas bardzo intensywnego użytkowania.

Wytrzymałe wiertła o różnych średnicach

Stawiamy na szeroki wybór produktów, co oznacza, że w naszej ofercie można znaleźć wytrzymałe wiertła o różnorodnych średnicach. Sprzęt umożliwia wykonanie otworów w litym drewnie, materiałach drewnopodobnych, a więc różnego rodzaju laminatach, w tym również w płytach MDF oraz tworzywach kompozytowych.

Wiertła są wykonywane z wysokiej jakości materiału, jakim jest węglik spiekany, co gwarantuje świetną wydajność przez długie lata. Co ważne, ich użycie pozwoli na niezwykle szybkie i precyzyjne nawiercenie otworu o wymaganej średnicy oraz głębokości.Copyright © 2021 FREZMAR. Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt i wykonanie : kemodesign.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem