Frezy

Frezy do zaokrąglania

Znacznie ułatwiają pracę oraz pozwalają na uzyskanie precyzyjnych efektów. Frezy do zaokrąglania to wybór dla każdego profesjonalnego specjalisty oraz majsterkowicza, którego hobby to praca z drewnem. Nasze akcesoria sprawdzają się do tworzenia, a także poprawiania zaokrągleń. Wysoka jakość wykonania gwarantuje idealne wykończenie, bez żadnych niedociągnięć. Frezy do rowków są dostępne w kilku różnorodnych rozmiarach, co pozwoli Ci na wybór odpowiedniego dla siebie. W naszej ofercie posiadamy również frezy do boazerii, które mogą stanowić idealne wyposażenie każdego warsztatu stolarskiego.

Frezy do okien

Oferowane przez nas frezy do okien doskonale sprawdzają się przy obróbce drewnianych ram. Stworzono je z myślą o produkcji funkcjonalnych skrzydeł okiennych. Z powodzeniem można je również wykorzystać do produkcji drzwi. Materiał ich wykonania to węglik spiekany, co gwarantuje długą żywotność oraz trwałość. Jest to zatem narzędzie bardzo wysokiej jakości, które sprawdza się podczas codziennego, intensywnego użytkowania.

Frezy trzpieniowe do drewna, które znajdują się w naszej ofercie są dostępne w kilku różnorodnych odsłonach, dzięki czemu każdy specjalista lub majsterkowicz może dobrać właściwy rozmiar frezu do swoich indywidualnych potrzeb.Copyright © 2021 FREZMAR. Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt i wykonanie : kemodesign.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem